Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Průjezd historických mopedů obcí Tavíkovice

Vážení občané,

v sobotu 10. června bude v naší obci procházet trasa vyjížďky historických mopedů. Začátek vyjížďky bude ve 13 hodin v Rozkoši. První účastníci budou naší obcí projíždět přibližně od 13:55 do 14:10. Z důvodu zajištění bezpečnosti mopedistů a dalších účastníků silničního provozu, vás žádáme, o zvýšený dohled nad dětmi a domácími zvířaty. Respektujte prosím pokynů pořadatelů.

 

Hledat

Rychlé kontakty

Tavíkovice 1

671 40 Tavíkovice

601 118 576

515 339 213

starosta@tavikovice.cz

Realizaci projektu "Výtah - zdravotní středisko Tavíkovice" podpořila nadace ČEZ

Kulturní akce

Banner

Odkazy

 

banner blondyny

 

 

 

 

 

 

Zajímavé odkazy

Kulturní akce

Banner

Odkazy

 

banner blondyny

 

 

 

 

 

 

Hledat

Rychlé kontakty

Tavíkovice 1

671 40 Tavíkovice

515 339 213

starosta@tavikovice.cz

TOPlist