Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Inovační maraton ČEZ

ČEZ spouští Inovační maraton 2016. Studenti a absolventi budou mít 24 hodin na vymýšlení inovací a nových řešení uplatnitelných v praxi

Druhý ročník ČEZ Inovačního maratonu proběhne na centrále Skupiny ČEZ 10. – 11. listopadu. Akce je určena pro studenty a čerstvé absolventy vysokých škol, kteří se nebojí výzev a mají chuť na sobě pracovat a poznat fungování velké společnosti. Skupina ČEZ chce touto aktivitou nejen inovovat, ale také přitáhnout kvalitní absolventy vysokých škol. Loňský ročník oba cíle naplnil.

Inovační maraton je koncipován jako soutěž pro týmy, které řeší zadání spojené s reálnými potřebami společnosti. Během 24 hodin vymýšlí originální a inovativní řešení, přičemž úzce spolupracují se stratégy Skupiny ČEZ, od nichž mohou získat cenné zkušenosti. Spolupráce přináší výhody oběma stranám: studenti poznají fungování velké společnosti v praxi a naučí se inovativní techniky, firma na druhé straně ocení neotřelé nápady mladých lidí.

„Studenti budou vymýšlet inovace, které v dohledné době mohou fungovat v praxi. Přijdou během toho do úzkého kontaktu s dalšími aktivními studenty a také s odborníky Skupiny ČEZ. Chceme, aby se pro ně projekt stal zajímavou osobní i kariérní zkušeností. Podobné akce navíc u mladých lidí vypadají velice dobře v životopisu a pomohou jim při hledání perspektivního zaměstnání,“ říká Petr Disman, manažer projektů strategie Skupiny ČEZ.

Účast na Inovačním maratonu otevírá mladým lidem i cestu ke kariéře ve Skupině ČEZ. To potvrzuje i Tomáš Povejšil, účastník prvního ročníku, který nyní pracuje v úseku zahraničních majetkových účastí Skupiny ČEZ.

„Když jsem šel na inovační maraton, tak jsem rozhodně neplánoval, že budu pracovat v ČEZ. Ten zážitek na mě ale udělal dojem. Bylo vidět, že ČEZ se snaží investovat do zajímavých věcí, dělat něco extra, že investují do studentů. Navíc jsem poznal pár lidí, co v ČEZ pracují – viděl jsem, že jsou normální, že bych s nimi klidně šel na pivo,“ říká s úsměvem.

Práce v týmech je v průběhu celých 24 hodin prokládána společnými částmi, při kterých všech třicet účastníků společně dostává další instrukce, učí se inovační techniky nebo si užívá různá překvapení připravená zaměstnanci Skupiny ČEZ. Právě kontakty si kromě zajímavé zkušenosti účastníci z prvního ročníku pochvalovali.

„Nejvíce mě překvapilo, že lze kreativitu opravdu transformovat únavou. Osobně jsem si prvních 6 hodin myslel, že ‚plánované vymýšlení inovací‘ je totální nesmysl a 24 hodin to trvá prostě proto, aby to znělo dobře. Nakonec mi to ale dávalo smysl,“ říká Petr Pávek z loňského vítězného týmu.

 

„Je to super zážitek, je to nová zkušenost, na kterou člověk běžně nenarazí. Jsi vytržený z běžné reality, hodí tě do nového prostředí a musíš plavat. Měl jsem z toho prostě velmi intenzivní pocit,“ doplňuje Tomáš Povejšil.

Přihlásit se na ČEZ Inovační maraton 2016 je možné na: http://cez.jobs.cz/pd/1084265806/?rps=202

Více informací na: http://www.kdejinde.cz/cs/studenti/inovacni-maraton.html

Termín: 10. 11. – 11. 11. 2016

Místo: Duhová 1, Praha 4 140 53.

 

Ing. Jiří Bezděk

tiskový mluvčí ČEZ, a. s., Jaderná elektrárna Dukovany

 

Hledat

Rychlé kontakty

Tavíkovice 1

671 40 Tavíkovice

601 118 576

515 339 213

starosta@tavikovice.cz

Realizaci projektu "Výtah - zdravotní středisko Tavíkovice" podpořila nadace ČEZ

Kulturní akce

Banner

Odkazy

 

banner blondyny

 

 

 

 

 

 

Zajímavé odkazy

Kulturní akce

Banner

Odkazy

 

banner blondyny

 

 

 

 

 

 

Hledat

Rychlé kontakty

Tavíkovice 1

671 40 Tavíkovice

515 339 213

starosta@tavikovice.cz

TOPlist
Dětská hřiště - www.drevoartikl.cz/detska-hriste
Zmrzlinové stroje - www.zmrzlina-stroje.cz Hotel Besední dům Valtice nabízí - hotel Valtice, penzion Valtice, ubytování ve Valticích, restaurace Valtice www.uzeleneho-domu.cz - apartmán v Mikulově, ubytování v Mikulově, ubytování v soukromí v Mikulově Ubytování Mikulov - Penzion MIKULOV - Penzion Euro Ubytování Vranovská přehrada, Vranov nad Dyjí, dovolená Vranovská přehrada - Hotel Vranov J.P.S. – zmrzlinové stroje s.r.o. vám nabízí opravy a servis zmrzlinových strojů. výroba dresů, výroba hokejových dresů, výroba sportovních dresů, výroba cyklistických dresů Penzion Morava Znojmo nabízí - penzion Znojmo, cykloturistika Znojmo, ubytování ve Znojmě, vinařská turistika Znojmo Agra Horní Dunajovice - výkup zemědělských pozemků Znojmo, rotlinná výroba, živočišná výroba, zemědělské služby - Znojmo Penzion u Výra | Penzion ve Znojmě, cykloturistika Znojmo, ubytování ve Znojmě, penzion Výrovice Autokemp Výr Znojmo nabízí - kemp Znojmo, autokemp Znojmo, autokemp Jižní Morava Ubytování Mikulov - Penzion MIKULOV - Penzion Euro Villa Daniela Valtice - www.sklepuvaly.cz Penzion U Hrádku nabízí bydlení v centru Podyjí v blízkosti se nachází Vranovská přehrada a Vranov nad Dyjí. EthicSport - profesionální doplňková výživa sportovců Massagen - Ernstbrunn, Hollabrunn, Laa an der Thaya, Mistelbach, Poysdorf Vlasová kosmetika ColourB4 - ColourB4 vlasová kosmetika - odbarvovač vlasů, narovnávač vlasů, ochrana vlasů Svatby Valtice, Lednicko-Valtický areál Firemní akce, soukromé oslavy, Valtice, Lednicko-Valtický areál title="Ubytování Valtice, Lednicko-Valtický areál Cykloturistika Valtice, Lednicko-Valtický areál Turistický průvodce Valtice, Lednicko-Valtický areál Valtice Info - ubytování Valtice, restaurace Valtice, vinařství Valtice, cykloturistika Valtice MALÁČ - Zmrzlinový stroj, Cukrářská pec Lainox, Konvektomat Retigo, Zmrzlinová vitrína, Vitrína Scaiola, Poutač na točenou zmrzlinu